טכנאי גז מומחה

 
כאשר מזמינים טכנאי גז יש לבדוק שמזמינים מומחה בתחום. כשמכירים טכנאי גז וסומכים עליו זה זה הופך את החיים להרבה יותר פשוטים.

פריצות בחדרי גז יכולות להוביל לסכנת נפשות. אם התרחשה פריצה על הדיירים להזמין טכנאי גז באופן מידי ולבדוק שאין דליפה.

מאידך, קורה לכולם שמנקים את התנור ומזיזים חזק מדיי כדי לנקות את האזור מאחוריו. לפתע מריחים ריח גז ולא יודעים מה לעשות. במקרים אלה ומקרים דומים יש להתקשר מיד לטכנאי גז שיבוא לבדוק את החיבורים בין צינור הגז לתנור.

המקרים בהם נשבר צינור הגז מכיוון שהזיזו בחוזקה את התנור הוא אחת הסיבות המרכזיות להזמנת טכנאי גז. במקרים רבים אף מדובר בדליפה גדולה.

הדבר הראשון שעליכם לעשות במצב כזה, הוא לפתוח את כל החלונות בבית כדי לתת לגז לצאת. הדבר השני הוא, כמובן לא להדליק אש והדבר השלישי כאמור, להזמין טכנאי גז באופן מידי.

אם אתם מכירים טכנאי גז מומחה שיבוא בהתראה קצרה אז זכיתם, אבל אם אינכם מכירים אחד כזה  חשוב מאד לבקש ממנו להגיע עם תעודות הסמכה לוודא שמדובר בטכנאי גז שעבר הכשרה.

כל טכנאי גז מחויב להציג ללקוח את התעודות וההסמכות שלו ומומחים אמיתיים יעשו זאת אף בשמחה רבה.

אין ספק שאנשים לוקחים את עניין הגז כמובן מאליו ונזכרים בו רק כאשר הם בצרה. אז עשו טובה- לפני שתתרחש הצרה חפשו כעת טכנאי גז הקרוב למקום מגוריכם, התחברו אליו, וודאו שהוא טכנאי גז מוסמך ומקצועי ואם תהיו בצרה, תדעו לאן לפנות בלי חשש.