טכנאי כיריים – ביקור חודשי

כאשר רובנו חושבים על טכנאי כיריים או גז המחשבה הראשונה שלנו היא שמזמינים אותם כשיש בעיה – דליפה, ריחות מוזרים או סתימות בכיריים. אך זאת טעות! טכנאי כיריים וגז יש להזמין לביקור מדי כל כמה חודשים ואף מומלץ על ביקור חודשי.

משום מה, אנשים לוקחים כמובן מאליו תנור שעובד וכיריים תקינות. אך למה לחכות עד שתהיה סתימה או דליפת גז? הכי פשוט זה להזמין טכנאי כיריים וגז לביקור חודשי. בתמורה לסכום סמלי הוא יבדוק לכם את הכיריים ותוך כמה דקות יהיה בדרכו ללקוח מרוצה הבא ויותיר אתכם בהרגשת ביטחון מלאה. אתם משלמים סכום סימלי אבל זוכים להרגשה ולביטחון שאין לו מחיר.

בחודשים האחרונים הרבו פרסומים בתקשורת על ליקויים כאלה ואחרים בכל הקשור לדליפות גז. מתחקיר שנערך לאחרונה באוניברסיטת “ייל” שבארה”ב גילו שהאדם הפשוט מזמין טכנאי כיריים או גז אך ורק כאשר יש בעיה. כמעט ואף אחד מכם לא הזמין לאחרונה טכנאי כיריים לבדיקה שגרתית. אז אנו שואלים אתכם – אם אתם הולכים לבדיקות רפואיות שגרתיות, אז למה לא להתייחס לכיריים שלכם בצורה דומה? הרי מדובר בבטיחותכם ובחיים שלכם.

בדיקת כיריים שגרתית נעשית במחיר סימלי. הטכנאי לא צריך להחליף שום דבר ושהותו בביתכם תתארך רק כמה דקות. בבאטון מאיור שבקנדה למשל, נוהגים להזמין טכנאי כיריים וגז כאשר מבצעים בדיקת שיניים שגרתית. הם אומרים “אם אני בודק את שיניי, כדאי שאני אבדוק גם אם הכיריים שלי תקינות ושמא אין אצלי דליפת גז, הרי דלקת בחניכיים יכולה להוביל לריקבון בפה ומאוחר יותר לאובדן שיניים, אך תקלה בכיריים או דליפת גז עלולה להסתיים באסון גדול ובאובדן חיים”.

אז אל תחשבו פעמיים – בפעם הבאה כשאתם הולכים לרופא השיניים, שאלו את עצמכם מתי בפעם האחרונה ביקר אצלכם טכנאי כיריים או גז.