תיקון כיריים גז 2

הכיריים הם מכשיר הנמצא כמעט בכל מטבח מודרני, ומשמש להכנת מזון מבושל, מטוגן, צלוי וכן הלאה. קיימים בשוקמגוון של סוגי כיריים, כאשר אחד הסוגים הפופולאריים ביותר הינו כיריים המופעלים באמצעות גז הבישול.

כאשר מתרחשת בעיה בכיריים המופעלות באמצעות גז, הדבר דורש תיקון כיריים גז מיידי, שכן בעיה שכזו עלולה לגרום לדליפת גז, ועשויה להסתיים באסון.

כיצד נדע כי התרחשה דליפת גז

למרבה הצער, לא פעם שמענו על מקרים של פיצוץ או חנק אשר נגרמו כתוצאה מדליפת גז.

דליפת גז היא קלה לאיתור, שכן היא מלווה בריח גופריתי חריף.

כיצד לפעול במקרה של דליפת גז

במקרה בו איתרתם דליפת גז, יש לסגור מיד את השסתום המחבר בין הכיריים לבין בלון הגז ולמנוע כל הפעלה של מכשיר חשמלי במרחב הבית, וכמובן להימנע מהדלקת אש. פנו את הבית מיושביו והתקשרו לספק הגז על מנת לדווח על הדליפה.

במידה ודליפת הגז ארעה כתוצאה מבעיה בלחץ הגז, ספק הגז הוא האחראי על התיקון. עם זאת, במידה והדליפה נוצרה כתוצאה מתקלה במכשיר הכיריים, חברת הגז לא תתקן את התקלה, שכן אין זה בתחום אחריותה. במקרה כזה, נדרש תיקון כיריים גז על ידי טכנאי מוסמך.

חשוב מאוד לזכור, כי תיקון כיריים גז אינו אחד מהמקרים בהם ניתן לבצע תיקון עצמאי בשיטת “עשה זאת בעצמך”, שכן המדובר במערכת מורכבת אשר טיפול רשלני בה, עלול להביא, כאמור, לתוצאות הרות אסון.

מסיבה זו, תיקון כיריים גז יכול להתבצע רק על ידי איש מקצוע מוסמך ומיומן. דרשו מהטכנאי אשר את שירותיו שכרתם, להציג בפניכם תעודת טכנאי. כך תוכלו לוודא כי אתם משלמים על שירות ראוי אשר יביא לפיתרון הבעיה מבלי לגרום לסיכונים מיותרים.

לעמוד צור קשר

בחזרה לדף הבית