תיקון כיריים גז

050-839-2000

תיקון כיריים גז

בישול היא אחת הטכניקות העתיקות בעולם להכנת מזון ושתייה. כיריים גז הם אחד הכלים המוכרים ביותר המשמשים לבישול שלמרות שהחלו לראשונה להופיע בשנת 1820 נחשבים עד היום להצלחה מסחרית.  הגז עליו פועלים כיריים מסוג זה הוא גז בישול שנקרא גם גז פחמימני מעובה.

לא מומלץ לבצע תיקון כיריים גז לבד למי שאינו בעל מקצוע מומחה בתחום, זאת משום הסכנה לחנק ולפיצוץ בזמן טיפול בלתי מקצועי בגז שנחשב לדליק ויכול לדלוף מכיריים שאינם פועלים כראוי. מלבד זאת, חשוב לציין שבצורתו הטבעית לגז הפחמימני המעובה אין צבע או ריח. מסיבה זו ועל מנת להקטין את הסיכון ולהעלות את רמת הבטיחות מוסיפים לו חומר נוסף על מנת שיהיה ניתן לזהות אותו כשהוא דולף. באופן זה גם כדאי לדעת שטכנאי שעוסק בתחום של תיקון כיריים גז חייב להיות גם טכנאי גז מוסמך, אחרת הוא לא יכול לטפל באופן חוקי בבעיות בכיריים הקשורות במערכת הגז.

באופן זה אחת הבעיות הכי נפוצות שבשבילן צריך תיקון כיריים גז היא להבה חלשה מדי. בעיה זו יכולה לנבוע מלחץ גז חלש מדי במערכת, במקרה זה צריך לקרוא לטכנאי של חברת הגז שלכם כדי לפתור את הבעיה. בדומה היא יכולה לנבוע גם מדיזה סתומה. דיזה היא החריץ בכיריים שדרכו יוצאת הלהבה. אדם שאינו איש מקצוע יכול לנסות לפתוח אותה עם סיכת ביטחון אבל אז אתם מסתכנים בכך שהסיכה תישבר בפנים ובכל מקרה תצטרכו שירות תיקונים. לכן עדיף להימנע מלנסות לתקן את הדיזה לבד ולקרוא מראש לבעל מקצוע עם ניסיון בתחום. אם הוא לא יצליח הוא יבצע החלפה שלה.

בעיות נוספות שיכולות להיות בכלי מטבח זה הן בווסת המחבר בין הכיריים לבלון הגז ומתריע בפני דליפה מסוכנת של הגז. הפתרון לה הוא לרוב החלפה של הווסת.

לפרטים נוספים, חייגו: 050-839-2000

לעמוד צור קשר

בחזרה לדף הבית