טכנאי גז של אמינות – כל מה שרציתם לדעת

טכנאי הגז של אמינות הם טכנאים מוסמכים, מקצועיים, אדיבים, יעילים והכי חשוב – מהירים. טכנאי הגז של אמינות מטפלים בכל תקלות הגז החל מכיריים, צינורות, בלונים וכל מה שקשור לריחות גז לא נעימים.

טכנאי הגז של אמינות זמינים 24/7 לפי אזורי האקספרס. אמינות עובדים עם טכנאי גז מקצועיים ומוסמכים כמעט בכל אזור והלקוחות של אמינות זוכים לשירות מהיר ויעיל.

כאשר מתקשרים לאמינות יודעים שאפשר לסמוך על טכנאי הגז של החברה מבלי לחשוב פעמיים ולהירגע מהמחשבה שיש מקצוענים שמטפלים לכם בצינורות הגז או בכיריים של התנור.

להלן כמה נקודות חשובות:

אם אתם ועדי הבית של הבניין בו אתם גרים, עליכם לדעת שחברות הגז מחויבות לבדוק את מערכות הגז של הבניין אחת לחמש שנים, אך אנו ממליצים לבצע בדיקות שגרתיות פעם בשנה ולא פחות! למעשה, אמינות גז עומדים לשירותכם בכדי לבצע בדיקות שגרתיות אלה בכל עת!

במידה ועברתם דירה ואתם רוצים להתקין נקודת גז חדשה כדאי לדעת שאינכם חייבים להזמין רק את הטכנאי של חברת הגז שלכם (שייקח כפול), אלא זכותכם גם להזמין טכנאי גז באופן פרטי, רק לוודא שהוא מוסמך ומקצועי. באמינות זמינים בכל עת להתקין נקודות גז חדשות במהירות ובמקצועיות ולספק את הסחורה כל פעם מחדש.

אחרי שיפוצים מומלץ מאד להזמין טכנאי גז לוודא שהחיבורים לא נזוקו ושמערכת הגז תקינה לפעול כהרגלה. קורה לפעמים שבמהלך השיפוצים הפועלים פוגעים בצינור הגז וזה עלול לסכן אתכם ואת חייהם של כל דיירי הבניין. אמינות גז זמינית תמיד להגיע ולבצע בדיקות אחרי שיפוץ. אנו נגיע עם חיוך, נרגיע אתכם ונצא אך ורק כאשר אתם תהיו מרוצים.

אז זכרו את המספר הבא – 050-839-2000. כי כשתצטרכו טכנאי גז אמין ומקצועי, אמינות גז תמיד תעמוד לרשותכם.