שאלות נפוצות

התקשרו עכשיו לאמינות שירותי גז וטכנאי גז מוסמך כבר בדרך אליכם.

050-839-2000

 

שאלה:

כל כמה זמן מומלץ לעשות בדיקת גז שגרתית?

תשובה:

חברות הגז מחויבות לבצע בדיקה תקופתית למערכת גז דירתית אחת לחמש שנים.

שאלה:

הלהבה בכיריים חלשה, מה זה אומר?

תשובה:

יש כמה אופציות. הראשונה היא שנגמר הגז במאגר הגז. השנייה היא שצינור הגומי שמחובר בין הברז לבין המכשיר מכופף, מה שמונע זרימה תקינה של גז מהברז למכשיר. השלישית היא שישנה סתימה במעברים בכיריים.

במקרה כזה שהלבה חלשה יש לפנות לטכנאי גז מוסמך (הטכנאי לא חייב להיות מחברות הגז ויכול להיות טכנאי גז פרטי) כדי שיוכל לבדוק את זה. את רוב בעיות הכיריים והמבערים חברות הגז לא מתקנות בעצמן, אלא מפנות את הלקוח לטכנאי גז פרטי.

שאלה:

אני צריך להעתיק את נקודות הגז במטבח. האם אני חייב לפנות לחברת הגז או שאני יוכל להזמין טכנאי גז פרטי?

תשובה:

אפשר בהחלט לפנות גם לטכנאי גז פרטי כל עוד הוא טכנאי גז מוסמך ויש בידו רישיון בתוקף.

שאלה:

אני מתכנן להעביר את בלוני הגז בחצר הפרטית שלי למיקום אחר. קיבלתי הצעת מחיר מטכנאי גז שהזמנתי איך אני יוכל לברר  אם המחיר שקיבלתי הוא סביר ומה המחיר שבדרך כלל לוקחים?

תשובה:

רצוי לבקש בהצעת מחיר מפרט מסודר. למשל כמה מטר צנרת דרוש ומה המחיר למטר? האם בנוסף לצנרת יש מחיר בנפרד לעבודה? אם כן, לבקש להפריד את מחיר העבודה מהצנרת ולהשוות. אל תשכחו לבדוק אם מחיר העבודה מוצדק אפילו אם מחיר עבור מטר צנרת שקבלתם הוא סביר. אם יש תוספת של ברזים שצריך להתקין כדאי לבדוק מה המחיר עבור כל ברז בנפרד ולבדוק אם זה כולל עבודה. במידה ויש צורך ביותר מביקור אחד לביצוע העבודה כדאי לבדוק אם עליכם לשלם עבור הביקור הנוסף בנפרד או שזה כלול בהצעת מחיר. כשיהיה בידיכם מפרט מסודר של חלקים וחומרים ועבודה בנפרד, יותר קל יהיה לכם להשוות.

שאלה:

אני משפצת את המטבח ורציתי לדעת מתי אני צריכה להזמין את טכנאי הגז?

תשובה:

רצוי להזמין טכנאי גז אחרי שפורק המטבח הישן ולהראות את תוכנית המטבח לטכנאי הגז בכדי שהוא יוכל להבין איפה הוא צריך למקם את הנקודה החדשה לפני שבאים להרכיב את המטבח החדש.

התקשרו עכשיו לאמינות שירותי גז וטכנאי גז מוסמך כבר בדרך אליכם.

050-839-2000

בחזרה לעמוד הבית

לעמוד צור קשר